טישטוש והעלמת צלקות


מה היא צלקת

צלקת היא תוצר חזותי נלווה של תהליך הריפוי הטבעי של העור לאחר טראומה. כאשר יש פגיעה ופציעה של העור, הגוף יפעל לסגירתה כדי שלא יכנסו מחוללי מחלות אל הגוף וכדי שלא יווצרו זיהומים. 

מה הבעיה?


כאשר הפגיעה אינה עמוקה ונעשית בקו ישר ומקביל לסיבי העור, הפצע ייסגר ולא ישאיר סימן הבולט לעין. כאשר הפציעה היא עמוקה, לא בהתאמה עם קווי העור הטבעיים, יכולה להווצר צלקת נראית לעין, בגדלים וצורות שונות.
הבעיה, מעבר לחסר האסטטיות יכולה לגרום לחסר זרימת דם באזור העור, גרד, חוסר תחושה במקום הצלקת ובאזור ועד לחסר שינה, דיכאון, פגיעה בדימוי העצמי ועוד.
הצלקת יכולה להופיע כקו אדום או לבן, בליטה של העור, צבע אדום או חיוור, יכולה להווצר רקמת צלקת מוגדלת ומורחבת ובצבע אדום, הצלקת יכולה לגרד או לכאוב.
העור בצלקת חסר מרכיבים רגילים של עור כגון הגנה מפני קרינת השמש וגמישות- אלסטיות.

איך מטפלים בהם?


החזרה של זרימת דם סדירה לשכבות החיצוניות של העור, דם שיביא חמצן וקולגן לתאי העור ויפנה פסולת.
עיסוי מקומי עם מברשת ועם כוסות רוח, דיקור מקומי מסביב לצלקת ומתחתיה כדי ליצור סירקולציה של דם באזור. טיפול כולל בגוף לשיפור ההזנה של העור והגוף בכלל.

בסופו של דבר אנחנו מחזירים את צבע הסימנים לאדמדם ומסייעים בתהליך ריפוי הסימנים והעלמתם.

הטיפול הסיני- 100% הצלחה

האם זה באמת אפשרי?

צלקת, כמו כל פגיעה בגוף, יכולה להרפא ברמה מסויימת. יש לייצר מחדש קולגן ולאפשר תנועתיות ואלסטיקה של רקמת העור, יחד עם תהליך הריפוי בטיפול כדי ליצור שכבת עור חדשה.
הטיפול יעזור לכל צלקת באשר היא ובכל מיקום בגוף. אם נצליח להעלים לגמרי אור רק לטשטש- זה תלוי בסוג הצלקת, עומקה, מיקומה והזמן שעבר מאז היא נוצרה. כמו כן מצב וסוג העור

צלקת בהבט הסיני

מבחינה סינית, הצלקת יכולה לגרום לבעיות רבות, שכן מיקומה יכול לפגוע בזרימת המרידיאנים- קוי האנרגיה השונים בגוף ולמנוע כניסת אנרגיה, דם וחמצן לאזורים ואיברים בגוף.

האם יש שימוש במכשירים חשמליים כואבים ובכימיקלים? 

לא. אנחנו משתמשים בכלים שונים לטיפול- מברשות להברשת העור, כוסות רוח לצורך משיכת דם אל המקום, דרמה רולר לחידוש העור- את הכלים האלו את מקבלת ממני לצורך המשך עבודה יומיומית בבית, בהדרכתי כמובן. 
משחה למריחה מקומית לצורך ריפוי והחדרת חומרים טבעיים בלבד(!) מקומית.
ישנה תכנית טיפול מסודרת עם ימי מנוחה לעור.

מה עוד יכול לעזור?

כדאי לטפל בצלקת ולא לחכות, להשתמש בקרם עם מקדם הגנה ולהגן מחשיפה לשמש, שכן צלקת היא רקמת עור חלשה יותר, לשתות הרבה ולא לפצוע את הצלקת על ידי גירוד.
במהלך כל התהליך אנו שומרים על הפרטיות שלך ואין חשיפה מיותרת של הגוף.

תכנית הטיפולים לרוב כוללת 8 טיפולים רצופים אחת לשבוע, לאחר מכן 4 טיפולים אחת לחודש ולאחר מכן 3 טיפולים אחת לשנה. אורך כל טיפול כשעה, למעט הטיפול הראשון בו את ואני מאבחנים ומאפיינים את המצב לעומק ובונים יחד את תכנית הטיפול המותאמת לך אישית.

כמו כן הדרכה להמשך הטיפול בבית, קבלת כלים רלוונטיים והתאמת צמחי מרפא הנרקחים בבית מרקחת ומותאמים אישית. 

הטיפול מורכב מתוכנית תזונה וסגנון חיים המותאם לכל אחד באופן אישי חשוב לציין כי ללא תזונה תומכת, צמחים, ניקוי כבד, דיקור, תחזוקה שוטפת ופעילות גופנית הצלוליט יחזור תוך מספר חודשים, כשהיה!

בניית אתרים - טואול